Kurs Na Prawo Jazdy We Wrocławiu


Nasza sala wykładowa znajduje się przy ul. Aleja Piastów 5 / 19B. Jest przystosowana do prowadzenia nawet kilkunastoosobowych grup, posiada niezbędne wyposażenie dydaktyczne. Działamy pod patronatem X Liceum Ogólnokształcącego mieszczącego się we Wrocławiu przy ulicy Pieszej 1. Zgodnie z zapisami watts ROZPORZĄDZENIU MINISTRA INFRASTRUKTURY pojazd na egzamin w przypadku kat. B1 powinien być zapewniony przez osobę zdającą egzamin. Kursy z wykorzystaniem nowoczesnych i indywidualnych technik nauki dla chcących pracować w transporcie drogowym jako kierowca zawodowy.
Krok 4. Odbiór dokumentu i zapisanie się na kurs prawa jazdyNa przydzielenie profilu wydział komunikacji ma dwa dni. Po tym czasie kandydat lub jego pełnomocnik może odebrać numer identyfikacyjny osobiście watts urzędzie. Jest też możliwość przesłania dokumentów za pośrednictwem poczty. Tej zawartości odebrania numerutrzeba wcześniej określić we wniosku wydanie prawa jazdy. Po uzyskaniu numeru identyfikacyjnego można zapisać się na kurs n dowolnie wybranej szkole jazdy.
Wiemy, że wysoka zdawalność, zadowolony kursant, wysoka jakość szkolenia to jest to na czym Wam zależy. Ośrodek prowadzi również szkolenia dla kierowców zawodowych: szkolenia okresowe, kwalifikację wstępną, kwalifikację wstępną przyspieszoną, kwalifikację wstępną uzupełniającą, kwalifikację wstępną uzupełniającą przyspieszoną. Spotkanie organizacyjne na którym szczegółowo wyjaśnimy gdzie I-w jaki sposób PKK założyć, oraz co będzie do tego potrzebne. Na spotkaniu bedzie również lekarz, który wyda niezbędne orzeczenie.
Teoria i praktyka zdane za drugim razem:) Very instruktorzy- polecam watts szczególności panów Jerzy Kamiński i Józef Sudoł wspaniali, cierpliwi, nikt na nikogo nie krzyczał, cierpliwie tłumaczyli zagadnienia nawet po kilkanaście razy. Szkolenie kończyłam z Panem Jerzym, później wzięłam też u niego 6h jazd doszkalających po długiej przerwie i to w zupełności wystarczyło. Indywidualne podejście do kursanta i brak porównywania do innych:) Dziękuję!
Do 30 kwietnia zapisz się na kurs prawa jazdy kategorii A lub kategorii T, a zapłacisz za nie odpowiednio 1000 i 1200 złotych! Jazdy doszkalające to koszt jedynie 50 zł za godzinę. odświeżenie najważniejszych manewrów (. parkowanie prostopadłe, równoległe, skośne). Czas zakończenia kursu „Znacząco przyspieszony” zależy od indywidualnych możliwości kursanta. Zapewnienie warunków lokalowych i technicznych oraz prowadzenie Kursu przy pomocy fachowej kadry wykładowców, niezbędnych do przeprowadzenia wymaganych prawem i umową zajęć teoretycznych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *